Karriere

Chceš niečo zmeniť?
Dávame Ti šancu.

mimacom je lídrom v oblasti agilného vývoja softvéru. Pracujeme s open source technológiami a pri vývoji využívame Scrum. Prostredníctvom nášho metodologicky overeného postupu sme schopní realizovať špecifické požiadavky zákazníkov pomocou štandardizovaných metód, technológií a nástrojov. Kombinácia týchto metód s našimi vysokými internými štandardami kvality umožňuje jasný pohľad na projekty, efektívnu prácu a optimálne rozloženie nášho know-how. To vedie ku konzistentným procesom v rámci manažmentu kvality a vývoja.

mimacom je spoločnosť zameraná na Javu a pracuje s kvalitne definovaným a inovatívnym Technology Stack-om, ku ktorému patrí napríklad Spring, AngularJS, ElasticSearch alebo OpenStack. Pre našich zákazníkov vyvíjame individuálne softvérové riešenia v oblastiach ako Private Cloud, Big Data a Multi Channel Apps.

Udržujeme firemnú kultúru s dôrazom na rešpekt a slušnosť. Plochá organizačná štruktúra bez hierarchií, priama komunikácia a rozhodovanie sú u nás samozrejmosťou.

Si talentovaný a motivovaný? Chceš prevziať viac zodpovednosti? Chcel by si pracovať v prostredí, v ktorom je spätná väzba konštruktívna a Tvoje nápady a otázky vždy vítané? S cielenými programami na rozvoj zamestnancov a medzinárodnými projektmi Ti ponúkame príležitosť rozšíriť si svoje technické znalosti a soft skills. Staň sa súčasťou nášho tímu s viac ako 180 zamestnancami v celej Európe a USA!

Budeme radi, keď Ťa budeme môcť bližšie spoznať.

 

thumbnail mimacom MartaBobikova circle

Slovensko
Marta Bobiková
jobs@mimacom.com
+421 2 321 44 791

Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac