Open Source Lösungen

Viac individuality zvyšuje Váš úspech.
Maximalizujte svoje možnosti s Open Source.

Open Source štandardné riešenia sa preukázateľne etablovali. Zatiaľ čo úrady a organizácie už dlho vsádzajú na Open Source produkty, prichádza tento softvér s voľne dostupným zdrojovým kódom čoraz častejšie už aj do výpočtových stredísk malých, stredných podnikov no i veľkých podnikov. Pre Vás to znamená nasledovné: flexibilnejšie možnosti využitia, zvýšenú ochranu investícií a tiež viac bezpečnosti a hospodárnosti.

Vďaka prístupu k zdrojovému kódu môžeme pre Vás vyvinúť nové funkcionality, tie existujúce dokážeme modifikovať podľa Vašich požiadaviek a pospájať rôzne softvéry do optimálneho riešenia.

Neustále zlepšovanie

mimacom pre Vás vyvíja technologicky náročné softvérové riešenia na základe Open Source, komponentov a JEE. Spoliehame sa pritom na najmodernejšie vývojárske technológie, programovacie jazyky, databázy a metódy projektového manažmentu.

Okrem toho neustále posudzujeme nové Open Source produkty a vyberáme si tých najlepších partnerov. Vďaka úzkej spolupráci s našimi partnermi prispievame najmä k technickému a funkčnému ďalšiemu vývoju existujúcich riešení a vytvárame tak pre Vás výrazné pridané hodnoty.

Referencie - viac ...

MyBasler

Pre zamestnanecký portál MyBasler realizovala mimacom CI/CD pre Liferay na báze ICEfaces. Okrem toho sme ich aktívne podporovali pri vývoji portletov.

IRP

Pre Swisscom CBU mimacom vyvinul rôzne riešenia, ktoré Swisscom ponúka svojim zákazníkom ako elektronické služby.

SPHAIR

Pre Schweizer Luftwaffe vyvinula spoločnosť mimacom v roku 2011 Liferay portál na organizáciu SPHAIR, ktorý je zodpovedný za testy spôsobilosti pre pilotov. 

Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac