Big Data s Pivotal

Jednou zo základných čŕt Internet of Things (Internet 4.0) je transformácia akvizície a integrácie dát z rozličných zdrojov na službu. Big Data, cloudové služby a cloudové platformy sú stavebnými blokmi dnešného IT.

IT manažérov a CEO zaujímajú aktuálne tieto otázky:

  • Akú hodnotu majú naše firemné dáta? 
  • Aké informačné zdroje môže naša firma využívať? 
  • Kto nás môže podporiť keď potrebujeme integráciu dátovej analýzy v rámci niekoľkých IT systémov?
  • Chceme, aby bola naša infraštruktúra v cloude alebo nie? 

 

 Inforgrafic Pivotal

 

mimacom Vám pomôže nájsť odpovede. Sme jedným z prvých Pivotal Partnerov v Európe: ovládame technológie a metódy tejto platformy.

Cieľom Pivotal je spustiť revolúciu v tvorbe a správe cloudových aplikácií, ako aj v manažmente a v analýze dát. Okrem technologickej výhody, ktorú ponúka open source, Pivotal predstavuje kompletne nové cenové modely, ktoré dramaticky znížia Vaše náklady na IT..

Prečo si vybrať mimacom?

Pre startup je jednoduché "nabehnúť" na cloud, nie však pre zabehnutú firmu. Potrebujete vedieť ako najlepšie nastaviť Váš cloud aby ste zaistili zníženie nákladov a zvýšili spokojnosť zákazníka..

Naše partnerstvo umožňuje skombinovať sily Pivotal s projektovým know-how mimacom pre tvorbu individualizovaného softvéru, transformáciu existujúcich riešení a integráciu aplikácie do Vášho IT prostredia. Spoločnými silami dokážeme pre Vás napríklad zostrojiť "data lakes" (centrálne data warehouse) alebo Vám pomôcť analyzovať tie, ktorými disponujete. Spoločne určíme ako Vám Pivotal môže pomôcť, naplánujeme a vykonáme migráciu..

Posuňte sa k Web 4.0 - Kontaktujte nás

Prediskutujte s nami Vaše výzvy, spoločne nájdeme najlepšie riešenie. Zvedavosť je prvým krokom k inovácii; naplánujte si spoločné stretnutie so zástupcami Pivotal a mimacom už dnes!.

Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac