Optimalizujte svoje procesy.
My ich zrealizujeme.

BPM riešenia Vašej organizácii umožnia zdokumentovať, optimalizovať a/alebo automatizovať procesy bez toho, aby ste na to museli použiť ťažkú, drahú infraštruktúru. Využijete Open Source BPM presne tam, kde sú náklady a úžitok v optimálnom pomere.

S edoras gear, časťou mimacom path™ technology, opierajúcej sa o Activiti Engine zautomatizujeme Vaše postupy vo Vašej spoločnosti a zaintegrujeme ich do Vašich aplikácií. S využitím Adaptive Case Management dokážeme zabezpečiť transparentnosť Vašej produktivity. edoras gear nám ponúka možnosť poskytovať vytvorenie, zrealizovanie, meranie a optimalizáciu Vašich procesov. Activiti je štíhla, a teda ľahko ovládateľná platforma na zobrazovanie obchodných procesov, ktorá má za cieľ generovať z procesných modelov realizovateľné procesy.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti Open Source BPM – prispeli sme k podstatným častiam dnešného Activiti Engine. Zaintegrujeme BPM do Vašich súčasných architektúr a systémov a podporíme Vás od konceptu až po zavedenie.

Ste zvedaví?

Zavolajte nám a informujte sa o benefitoch Liferay, ako aj o spôsobe, akým vieme podporiť váš projekt a váš tím.

Napíšte nám

Referencie - viac ...

Atupri KBM

Pre poisťovňu Atupri vyvinula mimacom moderné portálové riešenie, zakladajúce sa na CRM. Modulárna výstavba umožňuje existenciu flexibilného systému, ktorý možno rozširovať.

Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac