Potrebujete rýchle, jednoduché a ľahko integrovateľné riešenie pre Váš nápad?
My Vám ho ponúkame!

Open Source umožňuje individuálne riešenia, ušité na mieru pre Vás i Vašich klientov. Vďaka etablovaným Open Source technológiám v mimacom path™ technology popri tom ešte aj znížite Vaše investície. Môžete tak pre svojich klientov rýchlo a jednoducho vytvoriť nové a hospodárne riešenia.

S riešeniami špecifickými pre zákazníkov na báze Open Source Vám ponúkame moderné webové aplikácie či aplikácie pre mobilné koncové zariadenia. Interakcie s klientmi sa zrýchlia a ich spokojnosť sa zvýši. Vďaka vysokým inovačným cyklom v oblasti Open Source pre Vás kedykoľvek dokážeme individuálne prispôsobiť technológie ako sú mobilné, Big Data i komplexné (HTML 5) webové aplikácie.

mimacom pomocou mimacom path™ už pre zákazníkov vytvoril riešenia, ktoré zasahujú do všetkých odvetví. Naše aplikácie splnia Vaše najprísnejšie požiadavky na bezpečnosť, funkcionalitu i obsluhu. Aplikácie sú pritom integrované hlboko do Vašich procesov, aby poskytovali aktuálne informácie. Už vo fáze konceptu Vám pomôžeme pri určovaní požiadaviek a aj po uvedení do produktívnej prevádzky budeme aplikáciu naďalej podporovať.

Ste zvedaví?

Zavolajte nám a informujte sa o benefitoch Liferay, ako aj o spôsobe, akým vieme podporiť váš projekt a váš tím.

Napíšte nám

Referencie - viac ...

Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac