Dlhoročné vzťahy sú vyjadrením vzájomnej dôvery.
Vsádzame na blízkosť k našim zákazníkom.

Renomované národné i medzinárodné spoločnosti a inštitúcie nám zverujú realizáciu svojich softvérových riešení dôležitých pre ich biznis. Presvedčte sa sami.

CSOB

CSOB

Ceníme si najmä vedomosti, flexibilitu a rýchlosť, akou firma mimacom vykonala Liferay Healtcheck. Finálna prezentácia vrátane zhrnutia a odporúčaní nám pomohla sústrediť sa na najdôležitejšie a najkritickejšie vylepšenia naších riešení.

 

Jaroslav Vojčík (CSOB)

FH Kufstein Tirol

FH Kufstein Tirol

Implementácia portalovej technológie Liferay & mimacom path

Fachhochschule Kufstein Tirol sa rozhodla migrovať svoje interné a externé webové riešenia na platformu Liferay. mimacom zabezpečoval koncepciu, architektúru riešenia, školenia a taktiež implementáciu časti riešenia.

sbb
DIKON

DIKON

Tento systém v spoločnosti SRG SSR podporuje v obchodnej oblasti distribúciu programov, plánovanie, vybavovanie koncesií a prevádzku šírenia programov všetkých rozhlasových a televíznych staníc SRG SSR vo Švajčiarsku.

Je to databázová aplikácia, ktorá zabezpečuje technické plánovanie šírenia programov v súlade s definovanými procesmi a uchováva prevádzkové údaje distribučnej siete a koncesné údaje vysielačov. Tieto údaje slúžia ako zdroj pre prevádzku a informovanie sa u rozhlasových poslucháčov a televíznych divákov na tému programového zabezpečenia na príslušných miestach. Okrem toho tieto údaje slúžia ako základ strategického plánovania budúceho šírenia programov SRG SSR.

Systém bol uvedený do prevádzky v druhom kvartáli 2011.

Volkswagen
Daimler
CWS
Fraunhofer
Medidata
bunting
Siemens

Siemens

Siemens

mimacom supported Siemens in identifying blocking issues in their ICEfaces-based application

fermax
DLR
ASML
Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac