Dlhoročné vzťahy sú vyjadrením vzájomnej dôvery.
Vsádzame na blízkosť k našim zákazníkom.

Renomované národné i medzinárodné spoločnosti a inštitúcie nám zverujú realizáciu svojich softvérových riešení dôležitých pre ich biznis. Presvedčte sa sami.

mobi

mobi

Die grosse schweizerische Versicherungsgruppe geht einen weiteren Schritt auf ihre Kunden zu mit dem Ziel, die persönlichste Beratungs- und Leistungsbereitschaft im Abschluss von Versicherungen und im Schaden­fall zu erbringen – auch im virtuellen Raum.

Download the case study

Atupri Gesundheitsversicherung

Atupri Gesundheitsversicherung

Atupri KBM

Zdravotná poisťovňa Atupri potrebovala manažment sťažností (Complaint Management), s ktorým by mohla lepšie a efektívnejšie prijímať a spracúvať potreby a želania svojich klientov.
Pre pokrytie týchto potrieb vyvinula mimacom moderné portálové riešenie, zakladajúce sa na CRM. Modulárna výstavba umožňuje existenciu flexibilného systému, ktorý možno rozširovať.

ERGO

ERGO

Projekt EIP a implementácia mimacom path

mimacom podporil poisťovňu Ergo, Rakúsko pri vytvorení portálového riešenia založeného na Liferay 6 a pri implementácii kompletnej software engineering infraštruktúry postavenej na mimacom path. Portálové riešenie ponúka distribučným kanálom rozličné možnosti ako integráciu externých aplikácií, SAP backend-u a individuálnych užívateľských profilov.

Debeka
Poisťovňa Basler MyBasler

Poisťovňa Basler MyBasler

MyBasler

Pre zamestnanecký portál MyBasler realizovala mimacom CI/CD pre Liferay na báze ICEfaces. Okrem toho sme ich aktívne podporovali pri vývoji portletov – aj v budovaní know-how a infraštruktúry, aj v oblasti vývoja.

Sanitas

Sanitas

Redesigning architecture and building improvements on the user interface

Conversion and improvement of screens and user interface.

Uniqua
Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac