Pragmatickí, agilní, zameraní na zákazníka.
Myslíme v súvislostiach.

Ak chcete dosiahnuť viac, nemali by ste sa uspokojiť s málom: mimacom sa už vyše 15 rokov upevňuje inovatívnymi softvérovými riešeniami na vysokej technologickej úrovni. Na slovenský trh sme vstúpili začiatkom roku 2013. Našimi zákazníkmi sú úrady, organizácie, stredné podniky a koncerny v európskom priestore, ktoré kladú tie najvyššie nároky na systémové riešenia na mieru pre ich obchodné procesy.

Ako jedna z prvých firiem vo svete, sme dosiahli CMMI level 5 spolu s agilnými metódami.

Vďaka nášmu zameraniu sa na Javu ako i integráciu Open Source Vás dovedieme k trvalým riešeniam. Pre dosiahnutie väčšej flexibility a individuality adaptujeme a štandardizujeme Open Source technológie a agilné metódy – vďaka nášmu mimacom path™.

Fakty

v roku 2013 založenie pobočky mimacom Slovensko s.r.o.  
  v roku 1999 založená vo Švajčiarsku
certifikát ISO-9001: 2008  
  CMMI (Capability Maturity Model Integration) úroveň zrelosti 5 – ako jediná spoločnosť vo Švajčiarsku
viac než 150 zamestnancov – softwéroví inžinieri, IT konzultanti, projektoví manažéri a Scrum Masteri  
  Ďalšie pôsobiská v Berne, Zürichu, Bazileji, Lousanne, Valencii, Stuttgarte, Bratislave, Viedni a Ríme.
silné partnerstvá s vedúcimi softvérovými domami na medzinárodnej scéne  

News

MIMACOM IS NOW GLOBAL CONSULTING AND SYSTEMINTEGRATION PARTNER OF CONFLUENT

30. jún 2017

V dnešnej dobe zakladajú spoločnosti svoje rozhodovanie na základe procesov analýzy informácií v reálnom čase. Nové technologické trendy sa špecializujú na správu dát a podporujú tieto procesy počas vstupu, spracovania, uchovávania a správy veľkých objemov štruktúrovaných aj neštruktúrovaných údajov. Tie prichádzajú, odchádzajú alebo sa inak týkajú spoločnosti až natoľko, že údaje dostávajú skutočnú hodnotou pre podnikanie. Ak majú organizácie architektúru na manipuláciu so zdrojmi údajov založenú na Open Source, ako napríklad Kafka, získajú agilnú, škálovateľnú a vysoko výkonnú platformu pre ETL (Extract, Transform, Load) procesy v reálnom čase.

Viac...

mimacom opens offices in Czech Republic and extends its Liferay’s partnership!

27. jún 2016

After the successful expansion of mimacom to Austria and Slovak Republic, mimacom continuous its strategical expansion in CEE region with the new office in Prague, Czech Republic.

Viac...

Agile Breakfast je znova v Bratislave

23. november 2015

Nadvezujme na úspešnú tradíciu z minulého roku a pozývame Vás na náš v poradí už štvrtý Agile Breakfast, ktorý organizuje mimacom v spolupráci s FIIT STU.

Viac...
Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac