Unser Erfolg macht uns glücklich.
Daran lassen wir andere gerne teilhaben.

Vianoce 2016

Rakovina je ochorenie, ktorému by sa všetci najradšej vyhli. Okrem toho, že dokáže zničiť rodiny, je aj nesmierne vyčerpávajúca nielen pre samotných pacientov, ale aj pre ich najbližších, hlavne keď sa týka detí. Nadácia v Berne zameraná na deti a dospievajúcich trpiacich rakovinou podporuje malých pacientov a ich rodiny v každodenných aktivitách – či už v nemocniciach, doma alebo v škole a to vo všetkých fázach liečebného procesu od stanovenia diagnózy až po dlhodobú starostlivosť.

Okrem toho nadácia pomáha s financovaním výskumných projektov, a tým umožňuje zvýšiť šance na uzdravenie liečených pacientov. Dotované projekty sa zameriavajú na zlepšenie kvality života detí a ich rodín a tiež zabezpečujú psychologickú pomoc príbuzným v tejto neľahkej situácií.

mimacom by sa rada poďakovala Bernskej nadácií pre deti a dospievajúcich trpiacich rakovinou za ich obetavú prácu a venovala jej 5 000 švajčiarskch frankov.

Navštívte webovú stránku

Vianoce 2013

V SOS-Kinderdorf aktívne pomáhajú rodinám a bezbranných deťom nájsť milujúci domov vo viac ako 130-ich krajinách. Už viac ako 60 rokov spolupracujú s viacerými partnermi, aby pomohli rodinám starať sa o svoje deti alebo ponúkli deťom náhradnú starostlivosť v milujúcom prostredí, ako napríklad v rodine SOS Children's Village. Všetky aktivity smerujú k spokojnosti dieťaťa - pre každé dieťa v opatere SOS-Kinderhof je vypracovaný individuálny vývojový plán. Sústreďujú sa na opateru, zdravie a vzdelanie detí a mladých ľudí celosvetovo.

Sme ohromení takýmto odhodlaním, a preto sme venovali 5000 frankov, ktoré pomôžu deťom v núdzi pozitívne zmeniť ich život.

Navštívte webovú stránku

Každoročne pribúda ťažko chorých detí a mladistvých alebo sa stávajú obeťami nehôd. Takýto osud zasiahne celú rodinu. Kvalita života sa zo dňa na deň rapídne zníži.
Nadácia Čarovná lampa vnáša do života postihnutých záblesky nádeje tým, že im splní nejaké úprimné želanie – celkom individuálne a osobne.
mimacom prostredníctvom daru vo výške 5 000 frankov splnila sen ťažko chorým alebo postihnutým deťom – a dodala im tak silu do často ťažkého každodenného života.

Navštívte webovú stránku

News

MIMACOM IS NOW GLOBAL CONSULTING AND SYSTEMINTEGRATION PARTNER OF CONFLUENT

30. jún 2017

V dnešnej dobe zakladajú spoločnosti svoje rozhodovanie na základe procesov analýzy informácií v reálnom čase. Nové technologické trendy sa špecializujú na správu dát a podporujú tieto procesy počas vstupu, spracovania, uchovávania a správy veľkých objemov štruktúrovaných aj neštruktúrovaných údajov. Tie prichádzajú, odchádzajú alebo sa inak týkajú spoločnosti až natoľko, že údaje dostávajú skutočnú hodnotou pre podnikanie. Ak majú organizácie architektúru na manipuláciu so zdrojmi údajov založenú na Open Source, ako napríklad Kafka, získajú agilnú, škálovateľnú a vysoko výkonnú platformu pre ETL (Extract, Transform, Load) procesy v reálnom čase.

Viac...

mimacom opens offices in Czech Republic and extends its Liferay’s partnership!

27. jún 2016

After the successful expansion of mimacom to Austria and Slovak Republic, mimacom continuous its strategical expansion in CEE region with the new office in Prague, Czech Republic.

Viac...

Agile Breakfast je znova v Bratislave

23. november 2015

Nadvezujme na úspešnú tradíciu z minulého roku a pozývame Vás na náš v poradí už štvrtý Agile Breakfast, ktorý organizuje mimacom v spolupráci s FIIT STU.

Viac...
Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac