Váš úspech by mal byť bez hraníc.
Preto Vás podporujeme z medzinárodných pôsobísk.

Zmýšľame pragmaticky, agilne a so zameraním sa na zákazníka. Konáme zodpovedne, trvale, podporujeme sa a vyzývame každý deň. Takým spôsobom dovedieme Váš nápad k excelentnému riešeniu.
Dlhodobý rast je pre nás dôležitý.

S radosťou a zvedavosťou hľadáme nové riešenia a cesty – nikdy nezostávame stáť. Úžitok našich zákazníkov pritom vždy zohráva hlavnú úlohu.

 


Pestujeme férové partnerstvá s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a partnermi. Dlhoročné obchodné vzťahy sú vyjadrením vzájomnej dôvery a našej presvedčivej kvality.

 

Manažment spoločnosti mimacom

Chief Executive Officer

Executive VR-President

mimacom group

Chief Operations Officer

Chief HR & Legal Officer

Chief Marketing & Sales officer

News

MIMACOM IS NOW GLOBAL CONSULTING AND SYSTEMINTEGRATION PARTNER OF CONFLUENT

30. jún 2017

V dnešnej dobe zakladajú spoločnosti svoje rozhodovanie na základe procesov analýzy informácií v reálnom čase. Nové technologické trendy sa špecializujú na správu dát a podporujú tieto procesy počas vstupu, spracovania, uchovávania a správy veľkých objemov štruktúrovaných aj neštruktúrovaných údajov. Tie prichádzajú, odchádzajú alebo sa inak týkajú spoločnosti až natoľko, že údaje dostávajú skutočnú hodnotou pre podnikanie. Ak majú organizácie architektúru na manipuláciu so zdrojmi údajov založenú na Open Source, ako napríklad Kafka, získajú agilnú, škálovateľnú a vysoko výkonnú platformu pre ETL (Extract, Transform, Load) procesy v reálnom čase.

Viac...

mimacom opens offices in Czech Republic and extends its Liferay’s partnership!

27. jún 2016

After the successful expansion of mimacom to Austria and Slovak Republic, mimacom continuous its strategical expansion in CEE region with the new office in Prague, Czech Republic.

Viac...

Agile Breakfast je znova v Bratislave

23. november 2015

Nadvezujme na úspešnú tradíciu z minulého roku a pozývame Vás na náš v poradí už štvrtý Agile Breakfast, ktorý organizuje mimacom v spolupráci s FIIT STU.

Viac...
Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac