Kvalita zriedka býva výkonom jednotlivca.                 Preto spolupracujeme s tými najlepšími.

mimacom is a global consulting and system integrations partner of Confluent.

Confluent was founded by the creators of the widely renown open source distributed streaming platform Kafka™. Kafka™ is used for building real-time data pipelines and streaming apps. It is horizontally scalable, fault-tolerant, wicked fast, and runs in production in thousands of companies.

Every byte of data has a story to tell, something of significance that will inform the next thing to be done. In a data-driven enterprise, how we move our data becomes nearly as important as the data itself. With greater speed and agility, data’s value increases exponentially.

Visit their website

Liferay, Inc. bola založená v roku 2004, aby bolo vyhovené rastúcemu dopytu po Liferay Portal – najobľúbenejšom nezávislom portálovom produkte na trhu, ktorý dosiahol zo strany priemyslu chválu a uznanie na celom svete. V súčasnosti Liferay, Inc. zahŕňa profesionálny tím v službách, ktorý ponúka školenia, konzulting a služby na podporu spoločnosti pre svojich zákazníkov v Amerike, EMEA a oblasť od Ázie po Pacifik. Okrem toho disponuje kľúčovým vývojárskym tímom, ktorý ženie vývoj produktov vpred.

mimacom udržiava úzky kontakt so spoločnosťou Liferay ako jej platinový partner pre Švajčiarsko a strieborný partner pre Rakúsko v technológiách a službách. Zamestnanci spoločnosti mimacom majú committer status v Liferay. Okrem toho je Liferay časťou mimacom Application Stacks. V rámci tejto spolupráce sú v Liferay vyvíjané dôležité nástroje, ako sú napr. PortletFaces, pre používanie JSF 2.0.

Navštívte webovú stránku

edorasware vyvíja inovatívne produkty pre Business Process Management (BPM), Adaptive Case Management (ACM) a Enterprise Content Management (ECM) – nazývaný Enterprise Work Management (EWM).

Navštívte webové stránky

News

MIMACOM IS NOW GLOBAL CONSULTING AND SYSTEMINTEGRATION PARTNER OF CONFLUENT

30. jún 2017

V dnešnej dobe zakladajú spoločnosti svoje rozhodovanie na základe procesov analýzy informácií v reálnom čase. Nové technologické trendy sa špecializujú na správu dát a podporujú tieto procesy počas vstupu, spracovania, uchovávania a správy veľkých objemov štruktúrovaných aj neštruktúrovaných údajov. Tie prichádzajú, odchádzajú alebo sa inak týkajú spoločnosti až natoľko, že údaje dostávajú skutočnú hodnotou pre podnikanie. Ak majú organizácie architektúru na manipuláciu so zdrojmi údajov založenú na Open Source, ako napríklad Kafka, získajú agilnú, škálovateľnú a vysoko výkonnú platformu pre ETL (Extract, Transform, Load) procesy v reálnom čase.

Viac...

mimacom opens offices in Czech Republic and extends its Liferay’s partnership!

27. jún 2016

After the successful expansion of mimacom to Austria and Slovak Republic, mimacom continuous its strategical expansion in CEE region with the new office in Prague, Czech Republic.

Viac...

Agile Breakfast je znova v Bratislave

23. november 2015

Nadvezujme na úspešnú tradíciu z minulého roku a pozývame Vás na náš v poradí už štvrtý Agile Breakfast, ktorý organizuje mimacom v spolupráci s FIIT STU.

Viac...
Táto webová lokalita používa cookies, aby ste získali to najlepšie na našich stránkach.Uč sa viac